Članice in člani

Predsedstvo ŠSFF
Mia Hočevar, predsednica
Sara Svati Sharan, podpredsednica
Daša Gaberšek, podpredsednica
Katja Ana Pokeržnik, tajnica

Oddelek za anglistiko in amerikanistiko
Andrej Novinec (andrej.novinec2@gmail.com)

Oddelek za arheologijo
Eva Korošec (eva.korosec23@gmail.com)

Oddelek za azijske študije
Luka Janc (luka.janc@gmail.com)

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo
Anja Kocijančič (anjak.kocijancic@gmail.com)

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo
Maja Valant (valantmaja1@gmail.com)

Oddelek za filozofijo
Sara Svati Sharan (sarasvatisharan@gmail.com)

Oddelek za geografijo
Katja Ana Pokrežnik (pokerznik.katja@gmail.com)

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko
Larina Griessler (larina.griessler@gmail.com)

Oddelek za klasično filologijo
Nataša Martina Pintarič (natasa.martina@gmail.com)

Oddelek za muzikologijo
Ivana Maričić (ivana.vanja.maricic@gmail.com)

Oddelek za pedagogiko in andragogiko
Janja Antić (antic.janja1996@gmail.com)

Oddelek za prevajalstvo
Jani Kodre (jani.kodre@gmail.com)

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo
Nisja Naja Resinovič (nisja.naja@gmail.com)

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje
Luka Brenko (luka.brenko.b@gmail.com)

Oddelek za psihologijo
Ana Reberc (ana.reberc@gmail.com)

Oddelek za romanske jezike in književnosti
Daša Gaberšek (dasa.gabersek@gmail.com)

Oddelek za slavistiko
Brina Minca Herlec (brina.minca.herlec@gmail.com)

Oddelek za slovenistiko
Mia Hočevar (hocevar.mia@gmail.com)

Oddelek za sociologijo
Žiga Dobravc (ziga.dobr@gmail.com)

Oddelek za umetnostno zgodovino
Vida Jocif (vida.jocif@gmail.com)

Oddelek za zgodovino
Karin Gradišnik (karin.gradisnik@gmail.com)

Doktorski študij
Nesa Vrečer (nesa.vrecer@gmail.com)