Uspešni nastopi ekip Filozofske fakultete v odbojki in odbojki na mivki

Odbojkarska ekipa študentk Filozofske fakultete (foto: Gregor Hribar)

Odbojkarska ekipa študentk Filozofske fakultete (foto: Gregor Hribar)

Naše študentske ekipe so tudi letos uspešno nastopile v Univerzitetni odbojkarski ligi in Univerzitetni odbojkarski ligi v odbojki na mivki. Odbojkarice (na sliki) so v tekmi za 3. mesto premagale ekipo Medicinske fakultete z rezultatom 2:0 (25:17, 25:20) in tako osvojile končno 3. mesto. Odbojkarji so tekmovanje zaključili v četrtfinalu. Uspešni pa so bili tudi naši predstavniki v odbojki na mivki. Na finalnem turnirju Univerzitetne odbojkarske lige v odbojki na mivki, ki je potekal v torek, 19. maja 2026, v športnem parku Ludus Beach Park v Črnučah, sta lanska zmagovalca Alex Radosavljevič in Benjamin Gašpar (ekipa FF 1) osvojila končno 2. mesto. V velikem finalu sta izgubila proti ekipi Ekonomske fakultete z rezultatom 2:0 (21:17, 21:16). Naša druga moška ekipa in prva ženska ekipa sta v odbojki na mivki osvojili končno 4. mesto.

Čestitke vsem ekipam za odlične nastope in uspešno zastopanje fakultete!

Zadnje novice

Znanstveni posvet ob stoti obletnici rojstva akademika Borisa Paternuja

Utrinek z razstave

Center za izobraževanje Filozofske fakultete na Tednih vseživljenjskega učenja

Utrinek iz izobraževanja

Namera o sklenitvi neposredne pogodbe: oddaja gostinskega obrata

Lokal K16 z gosti