Pripravništvo v Evropskem patentnem uradu in Uradu Evropske unije za intelektualno lastnino

Evropski patentni urad (EPO) in Urad Evropske unije za intelektualno lastnino (EUIPO) razpisujeta 12-mesečna plačana pripravništva, ki so odlična karierna priložnost za študente in alumne Univerze v Ljubljani. Univerza v Ljubljani (UL) je z organizacijama sklenila memorandum o sodelovanju v iniciativi "Pan-European Seal Professional Traineeship Program", ki ji omogoča, da do konca februarja predlaga ožji izbor kandidatov in kandidatk. Razpis za uvrstitev na ožji seznam kandidatov oz. kandidatk iz UL za opravljanje plačanega pripravništva v EPO ali EUIPO bodo objavili v kratkem – spremljajte spletno stran Kariernih centrov UL. 20. januarja vabljeni, da se pridružite predstavitvi obeh organizacij. Svojo izkušnjo bosta z vami delili tudi aktualni pripravnici iz UL Nuša Knez in Katarina Pavšič. Spletni dogodek bo potekal v angleščini.

Prijave potekajo preko portala POPR.

19. 10. 2020

03. 09. 2020