Spletna predstavitev zbirke Oxford Academic Journals

NUK v sodelovanju z založnikom Oxford University Press predstavlja spletno predstavitev elektronskega vira Oxford Academic Journals. Predstavitev se bo osredotočila na pregled spletnega mesta Oxford Academic Journals, njegovo arhitekturo, funkcionalnosti in vsebino. Vsebovala bo tudi informacije za avtorje, vključno s predstavitvijo spletnih strani za oddajo člankov ter informacij o sporazumih z založnikom, ki vključujejo ugodnosti pri objavah v odprtem dostopu. Spletna predstavitev se bo odvila v četrtek, 21. januarja 2021, med 11.00 in 12.00 uro; v angleškem jeziku, vodila jo bo ga. Marzena Giers-Fidler. Registrirate se lahko na tej povezavi. Vljudno vabljeni vsi študenti in študentke, profesorji in profesorice ter strokovni delavci in delavke Univerze v Ljubljani.

19. 10. 2020

03. 09. 2020