Ciklus Besednih postaj

Številne omejitve javnega življenja, ki že drugo leto zaznamujejo naš vsakdan, k sreči ne morejo ustaviti plodne založniške dejavnosti. V letošnji izdaji Besednih postaj so osvetlili del aktualne knjižne produkcije. Pri tem je sodelovalo 35 znanih in uglednih imen slovenskega znanstvenega in kulturnega življenja in osem založb, ki nam nudijo poglobljene uvide ter nas vabijo k branju in razmisleku – kar nenazadnje botruje nastanku novih knjig. Dogodki so del kulturnih dejavnosti knjigarne, ki jo sofinancira Javna agencija za knjigo RS.

Vabljeni k ogledu ciklusa spletnih dogodkov med 11. in 15. 10. 2021.

03. 12. 2021

Nahtigalova nagrada Filozofske fakultete za Robina Dolarja

03. 12. 2021

Oddelek za filozofijo z enim najodličnejših raziskovalnih dosežkov Univerze v Ljubljani