Posnetki letne konference projekta Gearing Roles

Konferenca projekta Gearing Roles

Vabljeni k udeležbi in ogledu posnetkov prispevkov druge letne konference projekta Gearing Roles, ki je potekala med 9. in 11. novembrom 2020 z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju. Organizirala jo je projektna ekipa Sabanci Univerze iz Turčije, na njej pa sta sodelovala dekan Filozofske fakultete prof. dr. Roman Kuhar, vabljen govorec na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju I: Institucionalni odzivi in odpori, in prof. dr. Milica Antić Gaber, vabljena govorka na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju II: Ukrepi, strategije in solidarnosti.

Več o konferenci in udeleženkah in udeležencih

Posnetki prispevkov na konferenci so dostopni na YouTube kanalu Sabanci Univerze.

Več o samem projektu:

01. 12. 2020

Podelitev študentskih nagrad Filozofske fakultete letos na spletu

Nahtigalove in dekanove nagrade 2019/2020

Lekt. dr. Saša Podgoršek prejela priznanje Kongresni ambasador Slovenije 2020

Lekt. dr. Saša Podgoršek je prejela priznanje Kongresni ambasador Slovenije 2020.

Simpozij Prelomni dogodki leta 1920

Prelomni dogodki leta 1920