Srečanje z gostujočo profesorico predmeta Sodobni perzijski jezik 1 in Kultura islama

(Od leve proti desni) Predstojnik Oddelka za azijske študije doc. dr. Luka Culiberg, izr. prof. dr. Maryam Ghiasian in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Na podlagi Memoranduma o soglasju o izobraževalnem sodelovanju med Fakulteto za perzijsko književnost in tuje jezike, Univerza Payame Noor v Iranu in Filozofsko fakulteto UL, ki sta ga podpisala Nj. eksc. Javad Kachoueian, veleposlanik Islamske republike Iran v Ljubljani in prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, dekanja Filozofske fakultete UL, nas je na fakulteti obiskala izr. prof. dr. Maryam Ghiasian, ki bo v akademskem letu 2024/25 v okviru Oddelka za azijske študije kot gostujoča profesorica izvajala izbirna predmeta Sodobni perzijski jezik 1 in Kultura islama. Vabljeni k vpisu v predmeta.

Prof. dr. Boris A. Novak prejemnik zlatnika poezije 2024

Prof. dr. Boris A. Novak (foto: Tihomir Pinter)

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta