Anketa: analiza stanja in identifikacija potreb v kulturi in umetnosti pri mladih

Vabljeni k sodelovanju v raziskavi Javnega sklada za kulturne dejavnosti, ki jo izvajajo na področju mladih in njihovih potreb ter razumevanja kulturne in kreativne dejavnosti v njihovem prostem času. Ugotovili bi radi, koliko so mladi kreativni, kaj jim danes pomeni ustvarjanje v prostem času, kaj sploh pomeni kultura itd. Prosijo, da odgovorite na nekaj vprašanj, ki so del vseslovenske raziskave o potrebah in razumevanju mladih v kulturi. Z vašo pomočjo bodo nato na Javnem skladu za kulturne dejavnosti pripravili programe, ki bodo še bolj podpirali udejstvovanje mladih na področju kreativnosti in kulture. Vsak odgovor šteje in zanj so zelo hvaležni!

Povezava do ankete

Vabilo

Referat za doktorski študij, Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Poletna doktorska šola LERU, Trinity College Dublin