Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Od ponedeljka, 1. 3. 2021, do srede, 31. 3. 2021, bo prevzemna točka delovala po spodaj navedenem urniku. Gradivo, naročeno v oddelčni knjižnici preko COBISS+ oziroma po e-pošti ali telefonu, lahko po obveznem predhodnem obvestilu knjižnici, da želite osebno prevzeti naročeno gradivo, prevzamete naslednji delovni dan (ali po dogovoru) pred študentsko učilnico v atriju prizidka*, vrnete pa ga kadarkoli med odprtostjo prevzemne točke:

ponedeljek         13 - 17
torek                     11 - 15
sreda                    13 - 17
četrtek                 11 - 15
petek                    11 - 15

S seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument.

Arheološka in etnološka knjižnica omogočata brezstično izposojo in vračilo na Zavetiški ulici 5 po predhodnem dogovoru.
Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

Z morebitnimi vprašanji se lahko obrnete na oddelčno knjižnico.
Ostanite zdravi!

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Serija spletnih delavnic o izvrševanju Načrta S in možnosti odprtega dostopa do knjig

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Informativni dan v okviru CHANSE ERA-NET Cofund projekta / področje humanistike in družboslovja