Znanstvenoraziskovalni inštitut

Evropski dnevi raziskav in inovacij 2020

Evropska komisija je letos že drugič organizirala vodilni letni dogodek s področja raziskav in inovacij, Evropski dnevi raziskav in inovacij 2020 (R&I dnevi). Dogodek na enem mestu združuje tvorce javnih politik, raziskovalce, podjetnike in splošno javnost z namenom krepitve razprav in skupnega oblikovanja področja raziskav in inovacij v Evropi. Glede na aktualne okoliščine so bili letošnji R&I dnevi organizirani kot virtualna, interaktivna konferenca, prispevki pa so že na voljo na YouTube kanalu EU Science & Innovation, seznam predvajanja: European Research and Innovation days 2020.

Vabljeni k ogledu.

Knjigarna bo zaprta zaradi inventure

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

1. mednarodni festival učenja z gledališkimi pristopi "VPOGLED V KULTURNO DEDIŠČINO"

Organizacija dela referatov

Socializem na klopi: Antifašizem.