Filozofska filharmonija in Študentski pevski zbor Filozofske fakultete iščeta nove člane!

Filozofska filharmonija, simfonični orkester Filozofske fakultete, in Študentski pevski zbor FF  vabita študente in zaposlene na Filozofski fakulteti, da se nam pridružijo v skupnem muziciranju pod vodstvom red. prof. dr. Gregorja Pompeta (orkester) in red. prof. dr. Matjaža Barba (zbor).

AVDICIJI bosta
za ORKESTER
- v četrtek, 26. septembra 2024, ob 10.00 v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo).
- v ponedeljek, 7. oktobra 2024, ob 18.00 v učilnici 535B (Oddelek za muzikologijo).
S seboj prinesite inštrumente!

za ZBOR
- v četrtek, 26. septembra 2024, ob 11.00 v knjižnici Oddelka za muzikologijo (soba 534).
- v torek, 1. oktobra 2024, ob 17.00 v knjižnici Oddelka za muzikologijo (soba 534).
Igranje v orkestru in petje v zboru potekata v okviru predmeta Glasbena praksa 1.

Predmet je na voljo kot zunanji izbirni predmet, poteka celo študijsko leto in prinese 4 kreditne točke.

Prosimo, da se na avdicijo prijavite na e-mail

Filozofska filharmonija
Študentki pevski zbor

Sprememba GU Tajan Trobec