Oddelek za geografijo

Gostovanje izr. prof. dr. Petra Knechta z Oddelka za geografijo Pedagoške fakultete Masarykove univerze v Brnu

Spoštovani.

V tednu od 5. do 9. 12. 2022 bo na našem oddelku gost izr. prof. dr. Petr Knecht z Oddelka za geografijo Pedagoške fakultete Masarykove univerze v Brnu. Njegovo glavno področje  pedagoškega in raziskovalnega dela je didaktika geografije.

V torek, 6. 12. 2022, bo imel v času od 12.10 do 14.35 za študente in študentke v predavalnici 232 predavanje na temo Stanje in izzivi (šolske) geografije v Češki republiki. Vljudno vabljeni vsi, ki vas tematika zanima.

V četrtek, 8. 12. 2022, se nam bo pridružil na projektnem dnevu, ki ga bodo na OŠ Polhov Gradec izvedli naši študenti in študentke 2. stopnje dvopredmetnega študija.

V kolikor bi se želeli srečati z dr. Knechtom, mi, prosim, sporočite.

Z lepimi pozdravi

Tatjana Resnik Planinc

Oddelek za geografijo

Priložnost za sodelovanje študentov pri programu Urban Commons and City Development