Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

GOSTUJOČA PREDAVANJA - GERT LOOSEN - v nizozemščini in nemščini

GOSTUJOČA PREDAVANJA: Na Oddelku za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko gostuje nizozemski predavatelj Gert Loosen z Univerze v Debrecenu, ki bo imel še tri predavanja, od tega enega (jutri, v sredo, 16. 11. od 13.00 do 14.30) tudi v nemščini! Vljudno vabljeni prav vsi, ki bi si radi razširili obzorja!

Sreda, 16. november 2022 (09.40 – 11.15, pred. 05): Slogani kot del kulturnega besednjaka: v nizozemščini

Sreda, 16. november 2022 (13.00 – 14.40, pred. 03): Vélika vojna v Flandriji (zanimivo tudi s primerjalnega vidika - Soška fronta in fronte v Flandriji)

Sreda, 16. november 2022 (17.10 – 18.50, pred. 115): Nestandardni oz. “vmesni” jezik v Flandriji

Začetek obveznosti v letnem semestru 2022/23 (BlažR)