Osrednja humanistična knjižnica

Izposoja in vračanje gradiva v tednu od 2. do 6. novembra 2020 po pošti, napovedujemo osebni prevzem gradiva

V skladu z navodili UL je v tednu od 2.  do 6. novembra 2020 Filozofska fakulteta zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala izključno po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico. Stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR). Tudi vračanje gradiva je mogoče samo po pošti s priporočeno pošiljko. Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta. Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice. Urejamo prostor za osebni prevzem gradiva in vas bomo o tej možnosti nemudoma obvestili, ko bo pripravljena.
Hvala za razumevanje.

Ostanite zdravi!

Knjigarna bo zaprta zaradi inventure

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

1. mednarodni festival učenja z gledališkimi pristopi "VPOGLED V KULTURNO DEDIŠČINO"

Organizacija dela referatov

Socializem na klopi: Antifašizem.