Oddelek za geografijo

Nagradni natečaj zaključnih nalog študentov in mentorjev Univerze v Ljubljani z uporabo ESRI programskih orodij

Univerza v Ljubljani in podjetje GDi d.o.o., Ljubljana sta pripravila nagradni natečaj za diplomske, magistrske ali doktorske naloge študentov članic Univerze v Ljubljani z uporabo ESRI programskih orodij za študijsko leto 2020/2021.

Kriteriji za vključitev v izbor so:

• pravočasno poslana prijavnica in zaključna naloga,
  • praktični prikaz uporabe ESRI programskih orodij v zaključni nalogi in
  • ocena zaključne naloge.

V prijavnici naj študent/kandidat/ka napiše kratek povzetek diplome, iz katerega bo razvidno, kateri ESRI program je bil uporabljen, vsebina njegove uporabe in dosežen rezultat. Poleg prijavnice naj pošlje še zaključno nalogo v PDF ali ZIP formatu. Po zaključenem postopku bodo medij (CD/DVD/USB) vrnili prijavitelju.

Prijave zbirajo do vključno srede, 15. septembra 2021, na elektronskem naslovu: helpdesk@uni-lj.si. Velikost priponk za pošiljanje po e-pošti je omejena na 40 Mb.

Strokovna komisija iz podjetja GDi d.o.o., Ljubljana bo med prijavljenimi deli izbrala najboljše z vidika učinkovitosti ter aktualnosti uporabe ESRI programskih orodij.

Nagrada, ki bo podeljena pred koncem študijskega leta 2020/2021, je 1.000 evrov (bruto) za študenta, 500 evrov (bruto) za mentorja nagrajene zaključne naloge in objava povzetka diplomske naloge na spletni strani podjetja.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak

Oddelek za arheologijo