Oddelek za arheologijo

Pedagoški proces - nujno obvestilo

Spoštovane, spoštovani

v skladu s priporočili rektorja, navodili dekana FF in sklepi včerajšnje izredne seje Oddelka za arheologijo obveščam,

da se s ponedeljkom, 19. 10. 2020, ves pedagoški proces za študente in študentke 1. in 2. letnika prve stopnje in 2. letnika druge stopnje prenese na poučevanje na daljavo.

Do tedaj vse aktivnosti potekajo v skladu z dogovori in urniki.

Študenti 3. letnika 1. stopnje in 1. letnika 2. stopnje bodo zaradi značaja in dinamike vaj tem prisostvovali oz. se jih udeležili v živo tudi naslednji teden. Odvisno od ukrepov vlade in univerze se lahko za 3. letnik 1. stopnje in 1. letnik 2. stopnje ta režim podaljša ali pa ukine, o čemer boste seveda obveščeni.

Oba opisana režima veljata do preklica.

V predavalnici bodo potekale naslednje vaje:

• AR1 Paleoantropologija (doc. dr. Tatjana Robič Pikel): sledite navodilom izvajalke pedagoškega procesa
  • AR1 Arheologija okolja: le del, ki ga izvaja doc. dr. Borut Toškan
  • AR1 Arheološka metodologija 3 (asist. dr. Manca Vinazza)
  • AR2 Arheološka keramologija (asist. dr. Manca Vinazza)

Razumemo nevšečnosti, ki vam s tem nastajajo, vendar ne gre drugače. Prosim, da se vsi skupaj držimo vseh navodil in ukrepov za omejevanje okužb, s čimer bomo pripomogli k čimprejšnji normalizaciji razmer.

Lepo vas pozdravljam,

Andrej Gaspari

predstojnik

Vabilo na simpozij