Podprite svojo raziskavo z Web of Science

Sreda, 25. november 2020, ob 10.00

Web of Science je edinstvena bibliografska baza podatkov, ki nudi objavljene in neobjavljene raziskave z največjim vplivom od leta 1864 naprej. Z bazo WoS lahko podprete svojo raziskavo na naslednje načine:

·       odkrijte skrite relevantne članke za svoje področje raziskovanja prek mreže citatov,

·       poiščite bistvene vsebine za svoje področje raziskovanja ter vodilne raziskovalce in morebitne sodelujoče.

Pridružite se nam na spletnem seminarju in spoznajte vse vznemirljive izboljšave, ki so se izvedle v bazi Web of Science v preteklem letu, ter uporabne nasvete in trike, da bodo vaša iskanja po bazi Web of Science bolj učinkovita.

·       Poiščite članke, ki so najbolj primerni za vašo raziskavo.

·       Skrajšajte pot do celotnega besedila.

·       Izboljšajte prepoznavnost svoje raziskave z možnostjo WoS Author Profiles.

Povezava za prijavo

Knjigarna bo zaprta zaradi inventure

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

1. mednarodni festival učenja z gledališkimi pristopi "VPOGLED V KULTURNO DEDIŠČINO"

Organizacija dela referatov

Socializem na klopi: Antifašizem.