Oddelek za geografijo

Povabilo študentom k sooblikovanju predavanj s posavsko tematiko v Posavskem muzeju Brežice

V Posavskem muzeju Brežice pripravljajo v letošnjem letu cikel predavanj študentov. K sodelovanju vabijo vse posavske študente, ki želijo svoje diplomsko, magistrsko ali drugo raziskovalno delo v povezavi s Posavjem predstaviti na dogodku v Posavskem muzeju Brežice. Predavanja »v živo« v Posavskem muzeju Brežice ali virtualno preko spletne platforme Zoom bodo potekala enkrat mesečno z začetkom v marcu 2021.

Svoje predloge, ideje, morebitna vprašanja lahko pošljete na e-naslov: bostjan.kolar@pmb.si

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport

Možnost brezplačnega preverjanja telesnih zmogljivosti - SLOfit odrasli

Oddelek za geografijo

Študentska konferenca o trajnostnem razvoju v okviru zveze EUTOPIA - Zadnji poziv za prijave

Odpoved predavanj pri red. prof. dr. Muršiču

Mednarodna pisarna

Novičnik zveze EUTOPIA

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Testiranje - študenti

Obvestilo - dr. Jerše

Oddelek za zgodovino na družbenih medijih

Vabilo na predavanje z naslovom Logična napaka ali pravilen induktivni sklep?