Znanstvenoraziskovalni inštitut

Povezovalni dogodek raziskovalcev Republike Slovenije in raziskovalcev iz Združenega kraljestva Velike Britanije in Severne Irske (predvidoma 13. 10. 2022)

ARRS vabi na povezovalni dogodek raziskovalcev Republike Slovenije in raziskovalcev iz Združenega kraljestva Velike Britanije in Severne Irske.

Jeseni 2022 je predvidena objava (enostranskega) razpisa za bilateralno sodelovanje med Slovenijo in Združenim kraljestvom, katerega namen je okrepiti znanstveno raziskovalno sodelovanje med raziskovalci iz obeh držav. V želji, da bi raziskovalci omenjenih držav med seboj lažje sklepali partnerstva, ARRS skupaj z britansko ambasado v Sloveniji pred objavo razpisa, predvidoma 13. oktobra 2022, načrtuje organizacijo povezovalnega dogodka.

Zaradi lažje organizacije dogodka ARRS vljudno prosi, da svoj interes za udeležbo predhodno izrazite s prijavo preko povezave, in sicer najkasneje do 23. 9. 2022.

Več informacij o dogodku je na voljo na spletni strani ARRS.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Sprememba GU Tadej Vidmar

Objava natečaja za delovna mesta v Arhivu R Slovenije