Oddelek za arheologijo

Prijava teme magistrskega dela

Študentje 2. letnika 2. stopnje morate najkasneje do začetka 4. semestra izbrati mentorja in temo magistrskega dela. Temo prijavite tako, da izpolnite obrazec »Prijava teme magistrskega dela«, ki ga morata podpisati tudi mentor in morebitni somentor. Podpisan obrazec mi pošljite na moj e-naslov (katja.svarc@ff.uni-lj.si). Dokumente mi prosim pošiljajte le po elektronski pošti (lahko jih skenirate, slikate, …).

Bodite pozorni na zapis naslova teme. Tega morate napisati v slovenskem in angleškem jeziku. Zapis mora biti skladen z naslednjim navodilom: Če ima magistrska naloga podnaslov, naj glavnemu naslovu sledi dvopičje, podnaslov naj se začne z veliko začetnico.

Preberite si navodila na oddelčni spletni strani. Tu najdete tudi bližnjico do obrazca za prijavo teme.

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Serija spletnih delavnic o izvrševanju Načrta S in možnosti odprtega dostopa do knjig

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Informativni dan v okviru CHANSE ERA-NET Cofund projekta / področje humanistike in družboslovja