Referat za dodiplomski študij

Prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest (samo za izredni študij) na dodiplomskem študiju (1. stopnja)

Obveščamo vas, da je s 23. 9. 2021 odprt prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest za izredni študij na dodiplomskem študiju (1. stopnja). Tabela s študijskimi programi, kjer so razpisana mesta za prijavo v drugem roku je na voljo tu.

Rok za oddajo druge prijave prek portala eVŠ je 24. 9. 2021 do 12.00 ure (to je tudi rok za oddajo prilog).

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja