PROSTO DELOVNO MESTO – UČITELJ SLOVENSKEGA JEZIKA, KNJIŽNIČAR– M/Ž

Na Osnovni šoli narodnega heroja Maksa Pečarja iščemo učitelja slovenskega jezika, knjižničar m/ž. Delovno razmerje se sklepa za polni delovni čas (100%) in za določen čas, od 15. 12. 2022 do 31. 8. 2023, z možnostjo sklenitve nove pogodbe za nedoločen čas. Delo poteka v Ljubljani.

Pogoji: visokošolska izobrazba 2. stopnje (prejšnja) ali magistrska izobrazba 2. stopnje (bolonjska), izobraževanje učiteljev s predmetno specializacijo, potrdilo iz kazenskih evidenc( potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo o spolni nedotakljivosti, potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku).

Opis del in nalog: poučevanje slovenskega jezika, knjižničarska opravila v osnovni šoli.

Kontaktni podatki: Martin Rotar, telefon: 01 58 96 312, email: osmakspecar@guest.arnes.si

doc. dr. Saška Štumberger

Oddelek za geografijo

Priložnost za sodelovanje študentov pri programu Urban Commons and City Development