Oddelek za slovenistiko

PROSTO DELOVNO MESTO – UČITELJ SLOVENSKEGA JEZIKA, KNJIŽNIČAR– M/Ž

Na Osnovni šoli narodnega heroja Maksa Pečarja iščemo učitelja slovenskega jezika, knjižničar m/ž. Delovno razmerje se sklepa za polni delovni čas (100%) in za določen čas, od 15. 12. 2022 do 31. 8. 2023, z možnostjo sklenitve nove pogodbe za nedoločen čas. Delo poteka v Ljubljani.

Pogoji: visokošolska izobrazba 2. stopnje (prejšnja) ali magistrska izobrazba 2. stopnje (bolonjska), izobraževanje učiteljev s predmetno specializacijo, potrdilo iz kazenskih evidenc( potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo o spolni nedotakljivosti, potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku).

Opis del in nalog: poučevanje slovenskega jezika, knjižničarska opravila v osnovni šoli.

Kontaktni podatki: Martin Rotar, telefon: 01 58 96 312, email: osmakspecar@guest.arnes.si

doc. dr. Saška Štumberger

Oddelek za slavistiko

Uradne ure strokovne službe oddelka za slavistiko (Tobačna)

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)