Referat

Rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest – dodiplomski študij (1. stopnja)

Obveščamo vas, da je od srede 25. 9. do četrtka 26. 9. 2024 do 10. ure, odprt rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest za Slovence in državljane držav članic Evropske unije ter Slovence brez slovenskega državljanstva v skladu s skupnimi določbami Razpisa za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za 2024/25. Po sklepu Senata Univerza v Ljubljani v tem prijavnem roku visokošolski zavodi razpisujejo samo vpisna mesta za izredni študij.

Tabela s študijskimi programi, kjer so mesta še razpisana, so objavljena na spletni strani:  https://portal.evs.gov.si/razpisi-za-vpis-javni-koncesionirani (označeno z rumeno).

Prijavo je skupaj z dokazili potrebno oddati preko portala eVŠ .

V skladu z določbami razpisa za vpis prijavo lahko oddajo:

‒ Kandidati/-ke, ki se niso prijavili/-e v prvem ali drugem prijavnem roku.

‒ Kandidati/-ke, ki so oddali/-e prvo ali drugo prijavo in se v izbirnem postopku tekočega leta niso uvrstili/-e v nobenega od v prijavi naštetih študijskih programov.

‒ Kandidati/-ke, ki se niso vpisali/-e v študijski program, v katerega so bili/-e sprejeti/-e v prvem ali drugem prijavnem roku.

‒ Kandidati/-ke, sprejeti/-e v prvem ali drugem prijavnem roku v študijski program, ki se ne bo izvajal.

Sprememba GU Tajan Trobec

Sprememba GU Martin Anton Grad

Govorilne ure v zimskem semestru in sprotne spremembe (Trobec)

Začetek obveznosti v zimskem semestru – Trobec (GNN, GIPO)