Seminar Etnologija Slovenije / Folkloristika

Do 23. 2. 2022 mi po elektronski pošti pošljite obvestilo o terminu zagovora vaše seminarske naloge (izbirate lahko med 25. 4. oziroma 9., 16. in 23. 5.). Seznam bom naredila po principu "kdor prej pride, prej melje" - skušam upoštevat vaše želje v čim večji meri.
Pogoj za pristop k zagovoru seminarske in diplomske naloge so opravljene obveznosti na seminarju (80% udeležba + aktivno sodelovanje na seminarju).

21. 2. imamo v okviru seminarja gostujoče predavanje, 28. 2. pa predstavitev ene dispozicije in diskusijo o dveh člankih.

Gre za članka:
Raymond Madden, Hometown Anthropology, The Australian Journal of Anthropology 1999, 10/3, str. 259-270.
Rob van Ginkel, Writing Culture from Within, Etnofoor 1994, 7(1), str. 5-23.

Članka najdete v fasciklu za seminar v oddelčni knjižnici ali pa si ju na spletu poiščite sami.

izr. prof. dr. Mateja Habinc

Strokovna služba oddelka 25. - 29. 7.

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente