Vabilo k sodelovanju na 14. Dnevu za spremembe: Za(čutimo) dobro

Slovenska filantropija vabi k sodelovanju in soustvarjanju prostovoljske skupnostne akcije v okviru Dneva za spremembe. Želijo si, da bi tudi tokrat skupaj z njimi zasnovali aktivnosti, ki bodo v začetku pomladi spodbudile posameznike, družine in skupine, da pristopijo k odzivanju na potrebe posamezne skupnosti, zavihajo rokave in prispevajo k izboljšanju dobrega (počutja).

Že 14. Dan za spremembe, ki letos nosi naslov Za(čutimo) dobro, bo potekal v soboto, 15. aprila 2023.

Z namenom spodbujanja državljanov k aktivnemu odzivu želijo z vašo pomočjo ustvariti priložnost, da se lahko čisto vsak preizkusi v vlogi prostovoljke ali prostovoljca in da pokažemo, kaj vse je s prostovoljskim delom mogoče izboljšati v enem samem dnevu. Vabijo vas, da skupaj pokažete na prispevek prostovoljstva kot vira pomoči (za prostovoljce in tiste, ki jim je pomoč namenjena) tudi na področju zaščite duševnega zdravja.

Za lažje načrtovanje akcij, ki bodo letos prispevale k dobremu počutju v solidarni in vključujoči skupnosti, so pripravili priročnike za izvedbo. Najdete jih na spletni strani.

Rok za prijavo aktivnosti je 31. marec. V primeru vprašanj pri pripravi in izvedbi akcije lahko pišete na danzaspremembe@filantropija.org ali pokličite na 051 775 237.

Prijazno vabljeni k sodelovanju pri največji slovenski tradicionalni prostovoljski akciji!

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - zaprta 4. 7. in 5. 7.

Strokovna služba oddelka 4.7.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje