Vabilo za sodelovanje pri projektu EuroBioBlitz 2023

Konzorcij za naravoslovje iz Združenega kraljestva v okviru projekta INTERSECTIONS, ki je usmerjen v podporo raziskovalcem po vsej Evropi, vabi k sodelovanju pri projektu EuroBioBlitz 2023. V sklopu tega projekta bodo 29. in 30. septembra 2023 organizirali sprehode za opazovanje prostoživečih živali. Projekt je priložnost za vsakogar, da prispeva k preučevanju prostoživečih živali v Evropi, pomaga oblikovati prizadevanja za ohranjanje narave in podpira znanstvene raziskave.

Vsi lahko pomagamo pri obnovi narave tako, da pomagamo zapolniti vrzeli v znanju o vrstah, ki živijo v naši bližini. Z beleženjem živali v svoji neposredni bližini lahko vsakdo podpre pomembne raziskave ohranjanja narave.

Konzorcij za naravoslovje vabi k sodelovanju vse, ki jih projekt zanima in bi želeli sodelovati. Zagotovili bodo vire in podporo za izvedbo aktivnosti na prostem. Več informacij na tej povezavi.

Prijave za sodelovanje na tej povezavi.

Sprememba GU Simon Kušar

Toporišičevo priznanje